Smartwares Group

Geen webshop is compleet zonder een mooie video om het product aan te prijzen. Daarom mochten wij voor Smartwares Group een reeks productvideos maken uit het keuken segment. Een fijne samenwerking met een prachtig eindresultaat.

Hierboven de Princess Juicer, voor heerlijk vers sap in een handomdraai.

Bij een productvideo moet het product van het beeld af spatten. Niet alleen de gebruikte materialen, robuustheid en afwerking, maar ook de handelingen, werking en het gebruiksgemak moeten goed naar voren komen.

Met de juiste styling, een toffe montage én de juiste muziek kan de kijker zich al helemaal verplaatsten in het gebruik van het product.

Neem contact op
Wij staan altijd klaar om je te helpen. Stel hier je vraag, hoe klein, groot, concreet, of supervaag dan ook, en wij denken graag met je mee over de beste (video)oplossing.
Jules Bremmers
Eigenaar
T 06 2478 6068
E info@studio-tegenlicht.nl

    Denken in mogelijkheden. Door hun open en verfrissende blik op communicatie werd het een heel natuurlijke samenwerking.

    Mariët van Beurden – Eigenaresse @ Van Beurden Health & Beauty